Organizator:

Odżywki inne niż wszystkie

Podziel się

Radello Sport to importer i dystrybutor wielu uznanych marek odżywek dla osób uprawiających sporty długodystansowych. W portfolio firmy znajdziemy marki: Dextro Energy, Huma Gel, Clif Bar, Nuun, Aerobee, Chia Charge, Veloforte i kilka innych.

Od prawie dziesięciu lat firma Radello Sport zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek odżywek wielu światowych marek. Po Dextro Energy – niemieckiego potentata znanego chociażby z pastylek dekstrozowych obecnych przez kilka lat także na poznańskim maratonie, importer skierował swą uwagę na marki bardziej naturalne, bazujące na składnikach prawdziwego jedzenia.

Dużą popularnością cieszą się żele Huma, zawierające w swym składzie 1/4 z prawdziwych owoców oraz dobroczynne nasiona chia. Elektrolity Nuun to zdrowsza alternatywa dla kolorowych napojów izotonicznych. Tabletki musujące bazują na stewii i naturalnych dodatkach. Wśród nowości na pewno warto zwrócić uwagę na ukochane batony energetyczne Ameryki – Clif Bar, czy żele na bazie prawdziwego miodu – Aerobee.

Szukasz naturalnych odżywek – przyjdź na stoisko Radello Sport, a specjaliści na pewno znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.