Organizator:

Poznajcie Pana Wuefistę, który z pasją opowie o zdrowym odżywianiu

Podziel się

Nauczyciel z pasja, energią. Fan dobrej muzyki. Zapalony maratończyk. Kulinarny amator. Oto Pan Wuefista, czyli Mikołaj Lasek. W sobotę wraz z synami, poprowadzi warsztaty żywieniowo-edukacyjne.

Jak sam o sobie pisze, stara się na co dzień być pełny energii i zarażać nią innych. Swoje sportowe życie zaczynał od treningów piłkarskich, a sport – jak podkreśla – był z nim od zawsze, choćby poprzez zabawy na podwórku. „Bez względu na poziom rozgrywek, zawsze cechowało mnie bardzo duże zaangażowanie i motywacja do dobrej gry na wysokim poziomie” – czytamy na jego stronie.

Mikołaj Lasek prowadzi szkolenia m.in. z zabaw integracyjnych, gier i zabaw koordynacyjnych, gier i zabaw z użyciem pachołków, z piłkami albo bez sprzętu, a także poradnictwo żywieniowe. Ogromną rolę przywiązuje bowiem do edukacji zdrowotnej, stanowiącej nieodłączny element promocji zdrowia.

Stąd też ważna rola zdrowego odżywiania. Na jego blogu znajdziemy porady, motywacje i przepisy na bieganie, gotowanie i inne inspiracje. Część z nich będzie można poznać podczas Poznań Sport Expo. W sobotę, w godz. 15:00-17:00, wraz ze swoimi synami, będzie przygotowywał zdrowe koktajle, rozmawiał z uczestnikami wydarzenia.

Na wszystkie wydarzenia w ramach Poznań Sport Expo wstęp jest bezpłatny. Wystarczy rejestracja za pośrednictwem ToBilet.pl