Organizator:

Charytatywny Maraton Zumby

08.10.2021 12:52:48

Podziel się

Lubisz tańczyć? Podczas jesiennej edycji Poznań Sport Expo trafia się okazja, aby swoją pasję połączyć ze wsparciem. Dochód z akcji charytatywnej i maratonu Zumby „Tańczymy, by pomóc!” zostanie przeznaczony dla podopiecznych stowarzyszenia Muszkieterowie Szpiku.

Targi Poznań Sport Expo to nie tylko gratka dla miłośników sportu i aktywności fizycznej. To też okazja, by nieść pomoc. W sobotę, 16 października, odbędzie się niecodzienne wydarzenie – charytatywny maraton Zumby „Rubiton 2021 Poznań”. W trakcie tanecznych zajęć uczestnicy będą mieli możliwość wrzucenia datków do oznakowanych puszek i tym samym dorzucenia swojej cegiełki na rzecz małych OnkoWojowników.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.00, a nad jego przebiegiem będzie czuwać aż 17 profesjonalnych instruktorów tańca. Dochód z akcji „Tańczymy, by pomóc!” zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci z oddziałów onkologicznych.

Organizatorzy zachęcają uczestników do zabrania ze sobą stroju sportowego, wody i ręcznika. Ponadto w godz. 14:00–18.00 odbędzie się tu również Rejestracja Dawców Szpiku.Wejście na Targi POZNAŃ SPORT EXPO jest bezpłatne. Bilety są dostępne na stronie ToBilet.pl